Demokoks van Weber

Indien u behoefte heeft aan een demonstratie of workshop waar kwaliteit en merkbeleving hoog in het vaandel staat, dan bevelen wij u graag onze officiële Weber demokoks aan. Deze Weber demokoks zijn namens Weber getraind en gecertificeerd en beschikken over alle vaardigheden en (presentatie)middelen om een professioneel en onnavolgbaar topevenement neer te zetten.

 

 

 

 

Stijn Borremans

Telefoonnummer: 0497/40 28 59
Emailadres: stijn.borremans@stibor.be

Taal: NL

 

 

Martine Mosselmans

Postcode/woonplaats: Halle (Vlaams-Brabant)
Telefoonnummer: 0032 496 43 20 79
Emailadres: m. mosselmans@yahoo.com

Taal: NL/FR 

 

 

Patrick Maes


Postcode/woonplaats: Halle (Vlaams-Brabant)
Telefoonnummer: 0032 496 43 20 79
Emailadres: m.mosselmans@yahoo.com 
Taal: NL/FR

 

 

Pieter Quaegebeur
 

Adres: De Wilderstraat 2
Postcode/woonplaats: 3040 Neerijse 
Telefoonnummer: 0032 473 97 32 28
Emailadres: pieter@pedros.be

Taal: NL/FR

 

 

Michel Tiberghien 

   
Ghentlemens bbq

 

Postcode/woonplaats: Laarne (Gent)
Telefoonnummer: 0032 489 91 85 92
Website: www.ghentlemensbbq.com
E-mailadres: michel.tiberghien@gmail.com

Taal: NL

Marcel Stolp

Het Herenhuis

Adres: Dorp 1
Postcode/woonplaats: 2360 Oud-Turnhout
Telefoonnummer: 0032 14 65 12 65
Website: www.hetherenhuis.be
Emailadres: info@hetherenhuis.be

Taal: NL

 

 

Jonas Demedts

 

Postcode/woonplaats: Izegem (West-Vlaanderen)
Telefoonnummer: 0032 494 86 89 91
Emailadres: demedts.jonas@scarlet.be

Taal: NL

 

 

Ronald Benthein

 

Postcode/woonplaats: 1800 Vilvoorde
Telefoonnummer: 0032 486 53 46 84
Emailadres: bentheinr@gmail.com

Taal: NL/FR

 

 

Richard Aarts

 

De Funkeleer

 

Adres: Engelenweg 22
Postcode/woonplaats: 3660 Opglabbeek
Telefoonnummer: 0032 89 85 24 68 

Website: www.funkeleer.be
Emailadres: contact@funkeleer.be

Taal: NL

 

 

Kristof Tersago


Telefoonnummer: 
Emailadres: kristof.tersago@telenet.be

Taal: NL

Christophe Houssoy

 

Postcode/woonpaats: Ottignies
Telefoonnummer: 0032 497 59 13 57
Emailadres: chos.smoke.and.grill@gmail.com 

Taal: NL/FR

   
 

 

Hugo Robbe

 

Postcode/woonplaats: Duffel
Telefoonnummer: 0032 475 86 00 92
Emailadres:hugorobbe@hotmail.com

Taal: NL/FR

 

 

Steven Aerts

 

Smoke & Fire

 

Adres: Willebringsestraat 17
Postcode/woonplaats: 3370 Boutersem
Telefoonnummer: 0032 474 20 61 82
Website: www.smokeandfire.be
Emailadres: steven.aerts@smokeandfire.be

Taal: NL/FR

   
 

 

Gaby Strauven


 

Postcode/woonplaats: Provincie Limburg
Telefoonnummer: 0032 495 48 82 60
Emailadres: gaby@martens-strauven.be

Taal: NL

 

 

Dominiek Berghs

 

Postcode/woonplaats: Hoekstraat 21 B, 3600 Genk
Telefoonnummer: 0032 475 55 04 30

email: info@benlmanagement.be

Website: www.benlmanagement.be

Taal: NL

 

 

 

Birger Allary

 

Tjoppie Doppie BBQ

 

Postcode/woonplaats: Ruislede (Aalter)
Telefoonnummer: 0032 472 87 19 37

Website: www.tjoppiedoppie.be
Emailadres: birger.allary@gmail.com

Taal: NL/FR

 

 

Robby Pipeleers

 

Postcode/woonplaats: Diepenbeek
Telefoonnummer: 0032 495 50 40 87

Emailadres: robby@rp-rp-projects.be

 

 

Wim Bloemen


De Filous


Postcode/woonplaats: Sint-Truiden
Telefoonnummer: 0032 11 68 92 77
Website: bbq.defilous.be
Emailadres: wim@defilous.be

Taal: NL/FR

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

Dealers

Cookies

Wanneer u doorgaat met het bezoeken van onze site zonder uw cookie-instellingen te wijzigen, accepteert u gebruik van cookies zodat wij uw route kunnen traceren. Door deze informatie kunnen wij de website en onze services verbeteren. Lees meer…